Wypadek lub stłuczka to codzienność nie tylko na polskich drogach.Takie zdarzenie wywołuje stres, ale w województwie lubuskim kierowcy nie pozostają bez pomocy, ponieważ działa tam firma, która świadczy profesjonalne holowanie. Świecko jest przejściem granicznym z Niemcami gdzie odbywa się odprawa po stronie polskiej, tutaj po drogach porusza się wiele samochodów, które mogą ulec uszkodzeniu.

Kompleksowe usługi zapewnia holowanie - Świecko

Jeżeli pojazd nie nadaje się do dalszej jazdy i znajduje się w okolicach Świecka lub na jednej z niemieckich autostrad, wystarczy zadzwonić po lawetę i spokojnie czekać na jej przyjazd. Na pomoc przyjeżdża zawsze sprawny samochód i doświadczony kierowca, który sprawnie przetransportuje auto i jego kierowcę we wskazane miejsce. Oferowane holowanie w Świecku wyróżnia się na rynku motoryzacyjnym zaangażowaniem pracowników, indywidualnym podejściem do każdego przypadku. Wybierając usługi tej firmy można liczyć na konkurencyjne stawki i sprawność w przebiegu usługi.

Uszkodzony podczas kolizji samochód może zostać dostarczony do warsztatu samochodowego, który również należy do firmy wykonującej holowanie, Świecko jest miejscem, w którym czynności przeprowadzane są kompleksowo. Po naprawie auto może wyruszyć w dalszą podróż. Właściciel decyduje o dalszych działaniach i wskazuje adres, na który ma zostać dostarczony pojazd.

Holowanie ze Świecka lub z Niemiec w bezpiecznych i komfortowych warunkach

Wielu kierowców podróżuje do Niemiec po nowy samochód lub do pracy a po drodze może zdarzyć się awaria lub wypadek, nie trzeba wpadać w panikę, ponieważ holowanie do Świecka przebiegnie sprawnie. Firma oferująca przetransportowanie auta często zabiera z niemieckich dróg i autostrad pojazdy i dostarcza je do Polski. Każdy kierowca oraz jego pasażerowie otrzymają wsparcie i będą przewiezieni do kraju.

Jeżeli pojazd zakopie się w błocie, w zaspie śnieżnej lub wpadnie do rowu, albo się zablokuje po polskiej lub niemieckiej stronie kierowca będzie mógł skorzystać z usług, samochód zostanie fachowo wyciągnięty i postawiony na kołach. Jeżeli będzie wymagał niewielkiej naprawy może zostać wykonana na miejscu, ponieważ firma wykonująca holowanie do Świecka, dysponuje mobilnym serwisem, który uruchamia auta na miejscu zdarzenia. Dotyczy to takich okoliczności jak:

  • Wymiana żarówki
  • Awaryjne otwieranie samochodu
  • Dowóz paliwa lub wypompowanie nieprawidłowo zatankowanego paliwa
  • Awaryjne odłączenie alarmu
  • Wymiana opony
  • Uruchamianie samochodu w przypadku rozładowania akumulatora (doładowanie akumulatora).

To tylko przykłady pomocy, jaka udzielana jest kierowcom na drogach województwa lubuskiego oraz niemieckich miastach leżących niedaleko polskiej granicy. Każdy, kto ceni sobie swój czas, spokój, chce czuć się bezpiecznie i nie chce zapłacić wygórowanej kwoty może zadzwonić na – holowanie Świecko. Często w przypadku awarii auta, bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest holowanie do Świecka, niż naprawianie go w Niemczech. Zdarza się, również, że z usług lawety korzystają miłośnicy klasycznych pojazdów, którzy szukają sposobu przewozu zakupionych perełek motoryzacyjnych.

Całodobowa usługa holowania przez cały rok, bez względu na porę roku i warunki panujące na drogach to powód, aby umieścić taki numer telefonu w swoich kontaktach w komórce, aby można było wezwać pomoc zawsze, gdy będzie ona potrzebna w okolicach przejścia granicznego w Świecku. Laweta przyjedzie na miejsce zaraz po dokonaniu zgłoszenia, pracownik udzieli pomocy przy usuwaniu skutków kolizji. Uszkodzony pojazd zostanie dokładnie zabezpieczony na holowniku. Nie ma takich dni, w których nie można skorzystać ze wsparcia, holowanie jest wykonywanie przez 365 dni w roku, we wszystkie święta. Niestety nieszczęścia na drodze zdarzają się również w tak wyjątkowych dniach.

Jakie samochody mogą być holowane w Świecku?

Holowanie z wykorzystaniem lawety dotyczy wszystkich samochodów osobowych, zarówno sprawnych jak też uszkodzonych, niesprawnych technicznie, bez rejestracji, niedopuszczonych do jazdy, wraków, pojazdów przeznaczonych na złomowanie. Przewóz motocykli, quadów, skuterów, maszyn rolniczych, budowlanych. Holownik dojeżdża do różnych miast w Niemczech, przewiezie samochód do Polski na każdy wskazany adres. Udzielana jest błyskawiczna pomoc i pojazd natychmiast zostanie ściągnięty z drogi, unikając dodatkowych problemów.

Usługi warsztatowe – holowanie do Świecka, obejmuje także kompleksowe usługi związane z naprawą samochodu. Na życzenie kierowcy zostanie wykonana usługa usuwania usterki i pojazd zostanie przywrócony do pełnej sprawności. Dobrze wyposażony warsztat, w którym pracują doświadczeni mechanicy potrafią poradzić sobie z wieloma problemami mechanicznymi aut.

Firma podchodzi do wykonywanej usługi bardzo fachowo, dlatego udziela cennych wskazówek każdemu kierowcy. W przypadku zaistnienia kolizji z winy innego kierowcy, osoba poszkodowana może skorzystać z holowania na koszt sprawcy. Może również ubiegać się o samochód zastępczy, pracownik wykonujący usługę przedstawi wszystkie kroki, jakie trzeba podjąć.

Zadzwoń po holowanie

Kliknij w przycisk aby wybrać numer