Nasza firma przewiezie na lawecie każdy typ samochodu osobowego. Bez względu na jego rozmiar i stan – z powodzeniem sprawdzi się nasza laweta. Świecko jest miejscem skąd startujemy. Ze względu na lokalizację geograficzną, to świetna baza wypadowa do wyjazdów na teren Niemiec. W związku z tym, przyjmujemy zlecenia transportu pojazdów z każdego zakątka tego kraju, pod wskazany adres w Polsce.

Wygodne sprowadzanie aut prosto do celu

Dzięki naszej lokalizacji usługa sprowadzenia pojazdu z Niemiec może być przeprowadzona w sposób optymalny. Położenie, praktycznie przy samej granicy gwarantuje brak zbędnych pustych kilometrów, co obniży koszty całej operacji. Taka lokalizacja dodatkowo ułatwia nam bieżące kontakty z partnerami zza Odry. Wypracowane przez lata relacje, pozytywnie wpłyną na realizację zlecenia. Gwarantujemy dostawę Twojego auta szybko, sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

Przewieziemy pojazd w każdym stanie

Transport pojazdów nie zawsze dotyczy tylko samochodów sprawnych technicznie. Z każdym stanem auta poradzi sobie nasza laweta. Świecko gwarantuje dobry dojazd do Niemiec, a nasz sprzęt, zapewni bezpieczeństwo i zagwarantuje skuteczną realizację zlecenia. Potrzebujesz przetransportować rozbity pojazd? Dla nas to nie kłopot. Mamy doświadczenie również z takimi autami. Zadbamy o prawidłowe zamocowanie, a także zabezpieczenie w odpowiedni sposób uszkodzeń i luźnych elementów. Mamy duże doświadczenie w transportowaniu samochodów uszkodzonych i zapewniamy w pełni profesjonalne podejście do takich tematów.

Stan prawny transportowanego pojazdu także nie stanowi dla nas problemu. Bardzo często nasi klienci decydują się na sprowadzenie pojazdu bez rejestracji. W takim wypadku absolutnie wykluczona jest jazda na kołach, również i tutaj z pomocą przyjdzie nasza laweta. Świecko, czyli nasza baza jest miejscem gdzie możesz rozpocząć załatwianie formalności po naszej stronie granicy. Bez problemu znajdziesz tu na przykład usługi tłumaczenia dokumentów aut sprowadzonych zza granicy.

Klasyki otaczamy specjalną troską

Wyjątkową kategorią transportowanych przez nas samochodów są pojazdy zabytkowe. Nasza laweta ruszając ze Świecka, nie raz zapewniała transport dla aut, których na co dzień nie widujemy na ulicach. Klasyki wymagają specjalnego podejścia i wyjątkowej opieki. Nasza laweta przystosowana jest do tego rodzaju transportu. Dzięki doświadczeniu i wyjątkowemu sentymentowi jakim darzymy auta zabytkowe, gwarantujemy, że możesz bez obaw oddać swój skarb w nasze ręce, a my zadbamy o jego bezpieczeństwo nawet na najdłuższej trasie.

Większe samochody też z nami pojadą

Oczywistym dla nas jest, że potrzeby naszych klientów związane są nie tylko z transportem samochodów osobowych. Lawetą ze Świecka przewieziemy także busy, VAN-y i auta terenowe. Wszystkie pojazdy o takich gabarytach nie stanowią dla nas problemu. Nasza laweta jest w pełni przystosowana do takiego rodzaju przewozów. Z powodzeniem zrealizujemy zlecenia zarówno dla busów towarowych jak i pasażerskich. Masz do przetransportowania samochód przystosowany do off roadu, bez dopuszczenia do ruchu ulicznego? To również zadanie, którego chętnie się podejmiemy.

Ciągniki rolnicze i inne maszyny na lawecie

Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do transportu pojazdów samochodowych. Usługi, kierujemy także do sektora rolniczego. Stacjonująca w bazie w Świecku laweta jest przygotowana w ten sposób, że bez problemu przewiezie prawie każdy model ciągnika rolniczego. Zajmujemy się też transportem innych maszyn rolniczych. Masz takie zlecenie? Zapraszamy do kontaktu, po ocenie rodzaju urządzenia i jego gabarytów przedstawimy ofertę.

Przyjazna atmosfera i indywidualne podejście

Naszym zdaniem w pracy poza odpowiednią ofertą, ważne jest też codzienne nastawienie i sposób rozwiązywania pojawiających się trudności. Gwarantujemy nie tylko szeroki wachlarz usług transportowych lawetą ze Świecka, ale także indywidualne podejście do każdego tematu. Lubimy swoją pracę, a każde kolejne zlecenie traktujemy jako misję do spełnienia. Lata doświadczeń w branży przewozów lawetą, nauczyły nas, że o ostatecznym sukcesie decydują drobiazgi. Każdy z naszych klientów ma inne potrzeby, w inny sposób przekazuje to, co jest dla niego najważniejsze. To naszym zadaniem jest porozumieć się w taki sposób, aby zagwarantować pełną przejrzystość i satysfakcję. Staramy się o to każdego dnia, a uśmiech, życzliwość i przyjazna atmosfera to wartości, które przyświecają naszej pracy.

Zapraszamy do kontaktu

Potrzebujesz sprowadzić auto z Niemiec? Chcesz przetransportować busa lub inny pojazd o większych gabarytach? To zadanie dla nas. Odezwij się także, jeśli szukasz transportu dla swojego pojazdu zabytkowego. Pomożemy również, jeśli jesteś rolnikiem i zastanawiasz się jak przewieźć na większą odległość ciągnik lub inną maszynę rolniczą. Skontaktuj się z nami, a pochylimy się nad Twoim zleceniem i dopasujemy najlepsze, najwygodniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Obiecujemy potraktować Cię profesjonalnie, z uwagą wysłuchać Twoich oczekiwań i przedstawić kompleksową ofertę na transport Twojego pojazdu naszą lawetą ze Świecka.

Zadzwoń po lawetę teraz

Kliknij w przycisk aby wybrać numer