Wypadek drogowy, kolizja, awaria auta! To nieprzyjemne i stresujące zdarzenia drogowe, szczególnie, jeżeli mają miejsce po przekroczeniu polskiej granicy w Świecku. Polscy kierowcy mają jednak alternatywę, mogą skorzystać z pomocy drogowej w Niemczech, która jest udzielana przez polską firmę zajmującą się holowaniem pojazdów do Polski, usuwaniem drobnych usterek na miejscu zdarzenia i kompleksowym wsparciem podczas likwidacji szkody. Wyjeżdżając do Niemiec dobrze jest mieć w komórce numer telefonu do pomocy drogowej, która pracuje 24/7 i przyjeżdża na każde wezwanie.

Pomoc drogowa w Niemczech to usługa dla polskich kierowców

Nawet niewielka awaria pojazdu może uniemożliwić dalszą podróż a co dopiero wypadek, który spowodował uszkodzenie auta. Wiele osób wyjeżdża do Niemiec turystycznie, odwiedzić rodzinę lub do pracy, jeżeli wydarzy się taki problem z samochodem na przykład na autostradzie A1, A2, A4, A5, A7, A9, A10, A12, A13, A14, A15, A19, A20, A21, A24, A38, A72 czy A93, trzeba wezwać pomoc drogową.

Polska firma posiada nowoczesne lawety, którymi może przewozić samochody osobowe, dostawcze, busy, maszyny rolnicze i przyczepy kampingowe. W przypadku, gdy dojdzie do zdarzenia drogowego na jednej z popularnych dróg szybkiego ruchu, na terytorium Niemiec, można szukać pomocy w Polsce. Pomoc drogowa zabierze z drogi niesprawny pojazd i przetransportuje go do Polski w każde wskazane miejsce. Może to być warsztat należący do firmy udzielającej pomocy, który pracuje także całodobowo lub każdy inny wybrany przez kierowcę, który będzie mógł również skorzystać z przejazdu do Polski.

Wielu polskich właścicieli samochodów biorących udział w wypadku po stronie niemieckiej martwi się formalnościami, które trzeba załatwić. Korzystając z pomocy drogowej ze Świecka można spokojnie podjeść do sprawy, ponieważ jej pracownicy zajmą się likwidacją skutków zdarzenia drogowego, oferują również pomoc prawną. Wsparcie dotyczy także otrzymania korzystnego odszkodowania, jeżeli kierowca był ofiarą wypadku, dotyczy ono strat materialnych i niematerialnych. Jeżeli jest taka potrzeba pomoc drogowa załatwi samochód zastępczy.

Po przewiezieniu lawetą uszkodzonego pojazdu z Niemiec do Świecka na życzenie kierowcy samochód może zostać naprawiony w warsztacie lub zostać odholowany pod wskazany adres. Należy pamiętać, że holowanie auta wykonane przez polską pomoc drogową jest opcją korzystną finansowo, ponieważ usługi świadczone po stronie niemieckiej są dużo droższe. Ponadto wynajęcie lawety może być pokryte z ubezpieczenia sprawcy wypadku. Pomoc drogowa ze Świecka posiada doświadczenie w świadczeniu usługi holowania i naprawiania uszkodzonych aut, dzięki czemu posiada wielu zadowolonych klientów.

Najważniejsze usługi oferowane przez pomoc drogową w Niemczech

  • Usługa z wykorzystaniem lawety – pomoc drogowa zajmuje się przewożeniem na lawecie samochodów osobowych, uszkodzonych, rozbitych, sprawnych, bez rejestracji. Laweta jest przystosowana do transportu busów, pojazdów terenowych, ciągników rolniczych.
  • Holowanie samochodów – jeśli dojdzie do wypadku lub stłuczki w okolicach Świecka lub na niemieckiej autostradzie, pomoc drogowa wyruszy we wsparciem od razu po przyjęciu zlecenia. Jest to szybkie działanie, dzięki któremu uszkodzone auto zostanie przewiezione do Polski, do warsztatu lub w dowolnie inne miejsce. Jeżeli takie będzie życzenie klienta, zaoferowany zostanie kierowcy transport do kraju wraz z jego pasażerami. Z usługi holowania samochodu mogą również skorzystać kierowcy którzy wyjeżdżają do Niemiec w celu zakupu auta i chcą przewieźć go do kraju lawetą.
  • Wszechstronna obsługa wypadków i kolizji drogowych – pomoc drogowa zapewni pełne wsparcie podczas likwidacji skutków zdarzenia, również podczas wypełniania dokumentacji wypadkowej.
  • Przywracanie sprawności samochodu w przypadku awarii na drodze – pomoc drogowa przyjedzie w przypadku zgłoszenia awarii samochodu. Jeżeli będzie taka możliwość usunięcie usterki odbędzie w miejscu postoju pojazdu, w przeciwnym wypadku laweta przewiezie auto do warsztatu. Usługa może być wykonana w Świecku, jego okolicach oraz w Niemczech. Po zdiagnozowaniu awarii, pracownik pomocy drogowej może doładować akumulator i uruchomić auto, wymienić koło, żarówkę lub dowieść paliwa do baku oraz innych płynów technicznych. W zakresie usług jest także awaryjne otwieranie pojazdu, odłączanie alarmu oraz inne usługi.
  • Naprawa samochodu w warsztacie – dużym wsparciem dla podróżujących do Niemiec kierowców jest możliwość wykonania naprawy auta w Świecku, dotyczy to większości marek. Pogotowie drogowe w swoim warsztacie dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczonymi mechanikami, którzy potrafią szybko uruchomić pojazd. Mechanicy wykonują różne naprawy i potrafią usunąć każdą usterkę, umożliwiając kierowcy dalsze kontynuowanie podróży.

Pomoc drogowa w Niemczech udzielana jest szybko, każdy kierowca potrzebujący pomocy może o każdej porze dnia i nocy, zadzwonić i otrzyma kompleksowe wsparcie. Ceny za usługi są zrównoważone i konkurencyjne. Jeżeli potrzebne jest wsparcie wystarczy złożyć zlecenie.

Zadzwoń po pomoc drogową

Kliknij w przycisk aby wybrać numer